Produkter
Flexibel axelrörsrengörare
1.Offert: 1100-1200 USD per nuit.
2.Rotation framåt och bakåt.
3,0-1400 rpm justerbar borsthastighet.
4.Vatten är inlopp på axeln.
5.Pedal pneumatisk swith.
6.Tillämpligt rörområde φ6,35-25,4 mm.
7.Applicera på rör av kondensorer, förångare, kylaggregat, värmeväxlare och så vidare.
Funktion
Produkt fördelar
1. KT-202 Flexible Shaft Tube Cleaner är lämplig för olika kondensorkopparrör.
2. Framåt och bakåt roterande borste för att ge en bättre rengöringseffekt.
3. Spraya vatten under borstning, rester rengörs efter spolning.
4. Vatten släpps direkt från axeln för att skydda huvudenheten mot korrosion.
5. Borsthastigheten är 0-1400 rpm steglös justering. Gäller för ett bredare spektrum av arbetsförhållanden.
6. Maskinen kan anslutas med olika storlekar av flexibel axel och borste för att kunna tillämpas på ett brett spektrum av arbetsförhållanden.
7. Pedalpneumatisk swith är bekväm och snabb.
Standard förpackningslista
| Huvudenhet | 1 styck |
| Felxibel axel | 7,6 m * 2 st (6/8/10/12 mm för tillval) |
| Borste | 10st (olika storlekar för tillval) |
| Vattenledning | 20m *1st |
| Fot swith | 1 styck |
| Nätsladden | 1 styck |
| Koppling | 2st |
Ärende visa

Tillämpning

FAQ
1. Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkaren specialiserad på design, produktion och försäljning av luftkanalrengöringsmaskin, köksavgasrengöringsmaskiner, HVAC-rörrengörare, industriell pannrörsrengörare och tillbehör.
2. Hur lång tid tar det att leverera?
A: Vi skickar den inom en vecka för små beställningar. Enligt logistik kan du vanligtvis få det 7-14 dagar.
3. Hur kontrollerar man kvaliteten?
A: Alla råvaror av IQC innan bearbetningen påbörjas. IPQC i bearbetningen. Fullständig inspektion av QC efter behandlingen. OQC före leverans för alla detaljer.
4. Hur lång tid tar det att leverera?
A: Vi skickar den inom en vecka för små beställningar. Enligt logistik kan du vanligtvis få det 7-14 dagar.
| Modellnummer & Namn | KT-202 Rörrengörare med hög konfiguration |
Spänning | 220V-240V / 110V; 50Hz/60Hz |
| Kraft | 550W |
| Vikt | 27,5 kg |
| Dimension | 400 * 225 * 405 mm |
| Tillämpligt rörsortiment | φ6.35-25.4mm |
Populära Taggar: flexibel axelrörsrengörare, Kina, fabrik, pris, billigt, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



