Produkter
Funktion
KT-8001 Kanalrengöringsmaskiner för köksavgassystem är designade och tillverkade av vår fabrik, så vi äger de bästa priserna och tjänsterna för Kanalrengöringsmaskinerna för köksavgassystem. Våra köksavgassystem kanalrengöringsmaskiner säljs i stor utsträckning till hela världen som USA, Kanada, Frankrike, Italien, Storbritannien, Spanien, Australien, Singapore, Förenade Arabemiraten, Saudi, Tyskland, Korea etc.
Huvudfunktioner hos köksavgassystem kanalrengöringsmaskiner:
1. Tillhandahålla multifunktionell rengöring: kemisk rengöring, varmvattenrengöring, skumrengöring.
2. Eldrift, behöver ingen extra pump för att driva maskinen.
3. Utrustad med nylonborstar och stålborstar båda. Stålborstar har en bättre rengöringseffekt än nylonborstar.
4. Borstens rotation är 0-1400rpm, justerbar
5. Borsten kan rotera både framåt och bakåt.
6. Tillämpliga kanaler är 50-800mm.
Specifikation
Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-8001 |
| namn | Köksavgassystem Kanalrengöringsmaskiner |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 1500W |
| Nuvarande | 5A |
| Penselhastighet | 0-1400rpm, steglöst justerbar |
| Slang | 22mm*15m (kan anpassas) |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Vikt | 93 kg |
| Storlek | 1000*580*1000mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Slang: 1 st Borste: 300/400/500/600 mm, 1 st för varje storlek Sugpump: 1 st Vattenrör: 20m*1st |
Produktfoto

FAQ
1. Kan du skicka maskinen till min dörr?
Ja. Vi kan skicka maskinen till din dörr. Berätta för oss din leveransadress, så gör vi offerten för fraktkostnaden.
2. Kan jag beställa endast 1st?
Ja. Vi är fabriken. Det finns ingen MOQ.
3. Har du maskinen i lager?
Ja. Vi har maskinerna i lager.
4. Hur betalar jag?
Du kan betala med T/T, kreditkort online etc. Vi accepterar många betalningsmetoder för ditt alternativ.
5. Någon garanti?
Vi lämnar ett års garanti på maskinen.
6. Vilka certifikat har du?
Vi har CE- och ISO-certifieringar för maskinerna.
Populära Taggar: köksavgassystem kanalrengöringsmaskiner, Kina, fabrik, pris, billigt, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan


