Produkter
Utrustning för robotrengöring av luftkanaler
utrustning för robotrengöring av luftkanaler
Modell: KT-976
Pris: 3800-3 900 USD
Funktion
Funktioner:
Utrustning för robotrengöring av luftkanaler ger 3 funktioner för roterande borstning, sug och kameror för övervakning.
2000m3/h dammsugningsförmåga. 2 kameror
- Det finns 2 dammsugare med 2000m3/h sugförmåga
- De 2 dammsugarna arbetar samtidigt
2 borstar kan göra borstningen samtidigt
- För att säkerställa att det inte finns någon rengöring av döda hörn
HD-skärm
- Bra LED-lampor som låter dig se varje hörn i kanalerna i mörkersituationen tydligt
- 1080P högupplöst mörkerseendekamera för att tydligt visa kanalsituationen på kameraskärmen
2800W hög effekt
- Ren koppar stor motor, snabbare och kraftfullare vakuum
Specifikation
| Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-976 |
| namn | utrustning för robotrengöring av luftkanaler |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 2800W |
| Penselhastighet | 500 rpm |
| Sugförmåga | 2000m³/h |
| Kamera | Med 2 kameror för övervakning |
| Slang | 50mm*15m (längden kan anpassas) |
| Tillämplig kanalstorlek | 250-800mm |
| Vikt för robot | 11 kg |
| Vikt för huvudenhet | 43 kg |
| Storlek för robot | 650*310*160mm |
| Storlek för huvudenhet | 480*500*700 mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1st; Slang: 15m*1st; Kabel: 15*1st; Robot: 1st; Borste: 400mm, 2 set |
Produktfoto
Vår tjänst
1. Mer professionell service inom export av förpacknings- och tryckprodukter
2. Bättre tillverkningsförmåga
3. Olika betalningsvillkor att välja: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4.Hög kvalitet/Säkert material/Konkurrenskraftigt pris
5.Små beställning tillgänglig
6.Snabbt svar
7. Säkrare och snabbare transport
8.OEM design för alla kunder
Populära Taggar: utrustning för robotrengöring av luftkanaler, Kina, fabrik, pris, billigt, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



