Produkter
Utrustning för rengöring av AC-ventilationskanaler
AC ventilationskanaler rengöringsutrustning
Kamera för tillval
Pris: $2600-$2700
Funktion
Beskrivning
AC ventilationskanalrengöringsutrustning är 3 i 1-enheten med borstning, dammsugare och kamera som tillval, som är lämplig för 100-800mm kanalrengöring.
Huvudenheten för växelströmsventilationskanalrengöringsutrustningen är utrustad med 10" högupplöst LCD-skärm för att övervaka kanalsituationen under rengöring.
Borsthastigheten är 0-1400rpm och den är steglös justering.
Specifikation
| Tekniskt datablad | |
| modell nr. | KT-836 |
| namn | AC ventilationskanaler rengöringsutrustning |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 2800W |
| Penselhastighet | 0-1400rpm, steglöst justerbar |
| Sugförmåga | 2000m³/h |
| Kamera | HD-kamera, 10" HD LCD-skärm |
| Slang | 50mm*15m (kan anpassas) |
| Ljus | LED strålkastare |
| Tillämplig kanal | Vertikal, horisontell, rund, rektangulär |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Sugkanalområde | 100-500mm |
| Vikt | 45 kg |
| Huvudenhetsstorlek | 460*402*762 mm |
| Paket | Exportera träfodral |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Slang: 15m*1st Borste: 300/400/500/600 mm, 1 st för varje storlek |
Produktfoto



KVALITETSKONTROLL
Vi har QC person stanna på produktionslinjerna göra till inspektionen. Alla produkter måste ha inspekterats före leverans. Vi gör inline-inspektion och slutkontroll.
1.Allt råmaterial kontrolleras när det anländer till vår fabrik.
2.Alla delar och logotyp och alla detaljer kontrolleras under produktionen.
3.Alla förpackningsdetaljer kontrolleras under produktionen.
4.All produktionskvalitet och förpackning kontrolleras vid slutbesiktning efter avslutad.
Populära Taggar: AC ventilationskanaler rengöringsutrustning, Kina, fabrik, pris, billig, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



