Produkter
Funktion
1. Produktparameter
| Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-208 |
| namn | Rörrengöringsmaskiner för rengöring av rör |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 375W |
| Penselhastighet | 900 rpm |
| Flexibelt skaft | 6/8/10/12mm*7,6m (kan anpassas) |
| Vikt | 19 kg |
| Storlek | 185*335*355 mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Tillämplig rördiameter | 6.5-25.4 mm |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Flexibelt skaft: 7,6m*2st Borste: 10 st Vattenrör: 20m*1st Fotkontakt: 1 st |
| Fördelar | 1. Vatten kommer in på axeln direkt för att skydda huvudenheten från vatten 2. Portabel design 3. Borsta med vattenstråle 4.Fotkontakt |


2. Produktbeskrivning
KT-208 rörrengöringsmaskin är användbar för rengöring av typer av kondensor/värmeväxlare/luftförvärmare/förångare/värmare/kylarrör och andra rör. Rörrengöringsmaskin används ofta i kraftverk, kemikalier, livsmedelsbearbetningsanläggningar, läkemedelsfabriker, rörproduktionsanläggningar, hotellbyggnaden etc.
Lämplig diameter: 6,35 mm till 25,4 mm
Applicera rörmaterial: kopparrör, rostfritt stålrör, gjutjärnsrör, PVC-rör, grafitrör, etc.
3. Funktioner:
1. Liten storlek, liten design, lätt att bära och använda (en person använder).
2. Rotationshastigheten är 900rpm.
3. Dubbellinjedesign, (en gemensam linje och en reservlinje).
4. Löstagbar flexibel axel för att förlänga livslängden på flexibel axel.
5. Mata vatten direkt till den övre änden av det mjuka skaftet för att skydda värden.
6. Huvudkroppen är 304 rostfritt stål tråddragningsbräda.
Vår tjänst
1.Online-/försäljningstjänster:
a. super och solid kvalitet
b. snabb och punktlig leverans
c. standardexportpaket eller anpassat
2. Service efter försäljning:
a. hjälp att bygga ditt projekt
b. reparation och underhåll med eventuella problem i garantin.
c. reservdelar och slitdelar gratis eller med stor rabatt
d. all feedback om maskinen kan berättas för oss så att vi kan ge dig bästa service
3. Andra samarbetstjänster:
a. teknik kunskapsdelning
b. rådgivning om företagsexpansion
c. teknisk support för video
Populära Taggar: pipe clean maskin, Kina, fabrik, pris, billig, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



