Produkter
Funktion
Restuarant kanalfettkanalrengöringsmaskin
Kraftfull maskin för omfattande och krävande applikationer för rengöring av fettkanaler
Kemikaliemunstycken för sprutning av rengöringskemikalier, varmvatten och skum
15 meters räckvidd rengöringsschakt
För stora kanaler från 50-1000mm
Justerbar borstens rotationshastighet 0-1400 rpm
Handkontroll för manövrering och ändring av borstens rotationsriktning
Hjulmonterad för enkel rörlighet för rengöringsmaskinen för restuarantkanalfettkanaler
Specifikation
Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-8001 |
| namn | Restuarant kanalfettkanalrengöringsmaskin |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 1500W |
| Nuvarande | 5A |
| Penselhastighet | 0-1400rpm, steglöst justerbar |
| Slang | 22mm*15m (kan anpassas) |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Vikt | 93 kg |
| Storlek | 1000*580*1000mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Slang: 1 st Borste: 300/400/500/600 mm, 1 st för varje storlek Sugpump: 1 st Vattenrör: 20m*1st |
Produktfoto


Vår tjänst
1.Garanti: ett år för huvudmaskin.
2. Reservdelar: De flesta av våra reservdelar är kompatibla med internationell standard. Samtidigt erbjuder vi reservdelar året runt till självkostnadspris för våra tidigare kunder.
3. Drift och underhåll: Vi kommer att erbjuda dig en detaljerad bruksanvisning, så att du kan använda den perfekt.
4. Onlinetjänst: Din fråga kommer att besvaras inom 24 timmar under arbetsdagar.
Populära Taggar: restuarant kanaler fettkanaler rengöringsmaskin, Kina, fabrik, pris, billig, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan

