Produkter
Rengöringsutrustning för köksavgaser för fettkanaler
Modell: KT-8001
Pris: 2300-$2400 $
Funktion
Funktioner:
1. Motor med hög effekt, lätt att rengöra fet smuts.
2. Pneumatisk fotkontakt, rädda dina händer och håll säkerheten.
3. Bärbar design av utrustning för rengöring av fettkanaler för köksavgaser, ingen oro för transport.
4. Dubbel stålborste, avlägsen tung oljeförorening effektivt.
5. Olika storlekar borste för olika storlekar kanaler rengöring.
6. Mjuk nylonborste, tandtrådsnylonborste och stålborste av rostfritt stål som tillval för rengöringsutrustningen för kökets avgaser för fettkanaler
7. Borsta rent med kemiskt rengöringsmedel kan rengöra smutsen snabbt och noggrant. Avkalkningshastigheten kan uppnå mer än 90 procent.
8. Rotationshastighet justerbar, gör oljerengöring bekvämare.
9. Integrering av högtemperatur högtrycksvattenspray.
Specifikation
Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-8001 |
| namn | Kökutrustning för rengöring av avgaser för fettkanaler |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 1500W |
| Nuvarande | 5A |
| Penselhastighet | 0-1400rpm, steglöst justerbar |
| Slang | 22mm*15m (kan anpassas) |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Vikt | 93 kg |
| Storlek | 1000*580*1000mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Slang: 1 st Borste: 300/400/500/600 mm, 1 st för varje storlek Sugpump: 1 st Vattenrör: 20m*1st |
Produktfoto


Vår tjänst
1. Mer professionell service inom export av förpacknings- och tryckprodukter
2. Bättre tillverkningsförmåga
3. Olika betalningsvillkor att välja: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4.Hög kvalitet/Säkert material/Konkurrenskraftigt pris
5.Små beställning tillgänglig
6.Snabbt svar
7. Säkrare och snabbare transport
8.OEM design för alla kunder
Populära Taggar: utrustning för rengöring av fettkanaler för köksavgaser, Kina, fabrik, pris, billigt, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



