Produkter
Rengöringsmaskin för avgasfett
1. Används för rengöring av köksavgasfett
2. hastighet 0-1400rps justerbar
3. gäller för 100-800mm kanaler
4. rengöring med 1500W stor effekt
5. axel 15m-30m.
6. vakuumprimeringspump stöder varmvatten och insprutning av medel
7. protable universell hjuldesign
8. Pris: $2350-$2600
Funktion
Varför välja vårt kök Avgasfett rengöringsmaskin?
Allmän köksrengöring kräver manuell borttagning av oljefläckar eller maskinrengöring av oljefläckar, men det är svårt att effektivt och noggrant rengöra oljefläckar. Vår 8001-maskin kan dock användas med 8050, utrustad med ett professionellt anslutningsrör för att ansluta 8050 till 8001, rikt skum kommer in i axeln på 8001 med anslutningsröret, strömmar till borsten genom axeln. Höghastighets roterande borste arbetar tillsammans med sprutat skum och använd sedan vår anslutna självsugande pump för att överföra varmt vatten till borsthuvudet för att tvätta skummet och oljan i rörledningen, och rörledningen kommer att rengöras.
Fördel:
1. 8050 kan sprutas med mycket skum med mycket få medel. Skummet kan hålla fast vid hela innerväggen, helt kontakt med olja och lösa upp dem.
2. 1500w kraftfull motor ger 1400rpm borsthastighet, borsten kan rotera framåt och bakåt, ren utan död vinkel.
3. Används som en uppsättning, kan sprutas medan du borstar, dubbel effektivitet.
4. Lätt att använda, varje maskin är utrustad med fotbrytare, universellt hjul längst ner

FAQ:
F1: Är du en maskintillverkare eller ett handelsföretag?
A1: Vi är en pålitlig maskintillverkare och kan ge dig den bästa servicen. Våra maskiner kan anpassas efter kundernas krav. Välkommen att besöka vår fabrik!
F2: Har du en manual eller driftvideo för oss för att veta mer om maskinen?
A2: Ja, vi har videohandledning för användning av maskinen, och våra tekniker kommer också att svara på dina frågor online när som helst
F3: Ger du garanti?
A3: Vi ger 1 års garanti, teknisk support utan tidsgräns.
F4: Kan maskinen endast användas med vattenledningar?
A4: Vår maskin är utrustad med en självsugande pump, som kan suga in kallt vatten, varmt vatten och läkemedel, och välja lämplig rengöringsmetod enligt graden av oljeförorening
| Produktnamn | Köksavgaskanalsystem Renare |
| Modellnr | KT-8001 |
| Kraft | 1500w |
| Spänning | 220-240v/110v/120v alternativ |
| Frekvens | 50HZ/60HZ |
| Penselhastighet | 0-1400rps steglös justerbar |
| Slang | 22mm * 15mm (kan anpassas) |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Vikt | 93kg |
| Storlek | Huvudenhet: 1st Slang: 1st Pensel: 300/400/500/600mm, 1st för varje storlek Sugpump: 1st Vattenledning: 20m * 1pc |
| Produktnamn | Skumgenerator Maskin |
| Modellnr | KT-8050 |
| Kraft | 1500w |
| Spänning | 220-240v/110v/120v alternativ |
| Frekvens | 50HZ/60HZ |
| Tryck | 0.15-0.25mpa |
| Ström | 5A |
| Tryckreglering | Automatisk |
| Vikt | 30kg |
| Storlek | Huvudenhet: 1st Slang: 1st |
Populära Taggar: avgasfettrengöringsmaskin, Kina, fabrik, pris, billigt, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



