Produkter
Funktion
Funktioner:
2000m3/h vakuumförmåga. 2 kameror för Duct Clean Robot Luftkanalrengöring
2 dammsugare, tvåvägsdammsugare
2 dammsugare arbetar samtidigt
Tvåvägsdammsugare gör dina kanaler renare
2 borstar gör rengöring samtidigt för Duct Clean Robot Air Duct Cleaning
Robotborste och bottenremsborste gör rengöring samtidigt
Ingen rengöring av döda hörn
HD-skärm för Duct Clean Robot Luftkanalrengöring
Starka LED-lampor för att lysa upp varje hörn i kanalerna
1080P högupplöst mörkerseende kamera
2800W hög effekt för Duct Clean Robot Luftkanalrengöring
Ren koppar stor motor, snabbare och kraftfullare vakuum
Stark motorkraft, kan klättra och över hinder
Specifikation
| Tekniskt datablad | |
| Modell nr. | KT-976 Kanalrengöring av robotluftkanalrengöring |
| namn | Kanalrengöring av robotluftkanalrengöring |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 2800W |
| Penselhastighet | 500 rpm |
| Sugförmåga | 2000m³/h |
| Kamera | Med 2 kameror för övervakning |
| Slang | 50mm*15m (kan anpassas) |
| Tillämplig kanalstorlek | 250-800mm |
| Vikt för robot | 11 kg |
| Vikt för huvudenhet | 43 kg |
| Storlek för robot | 650*310*160mm |
| Storlek för huvudenhet | 480*500*700 mm |
| Paket | Exportera standardpaket |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1st; Slang: 15m*1st; Kabel: 15*1st; Robot: 1st; Borste: 400mm, 2 set |
Produktfoto


Våra tjänster
1. God kunskap om olika marknader kan uppfylla speciella krav.
2. Verklig tillverkare med vår egen fabrik i Hefei, Kina
3. Starkt professionellt tekniskt team ser till att producera produkter av högsta kvalitet.
4. Särskilt kostnadskontrollsystem säkerställer att ge det mest fördelaktiga priset.
5. Rik erfarenhet av kanalrengöringsutrustning.
Populära Taggar: kanalrengöring robot luftkanalrengöring, Kina, fabrik, pris, billig, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan




