Produkter
Kommersiell utrustning för rengöring av luftkanaler nära mig
Kommersiell utrustning för rengöring av luftkanaler nära mig
Modell:KT-836
Funktion: borstning, dammsugning och kamera
Pris: $2500-$2800
Funktion
Kommersiell luftkanalrengöringsutrustning nära mig används huvudsakligen inom kanalrengöring, upptäckt, video, dammsugning, rengöringsteknik är det eviga temat, har maskiner kan förbättra företagets styrka för att ta emot beställningar, kan ersätta manualen i pipelinerengöring, i konstruktion av fjärrkontroll, säker, effektiv och bekväm.
Specifikation
| Tekniskt datablad | |
| modell nr. | KT-836 |
| namn | Kommersiell utrustning för rengöring av luftkanaler nära mig |
| Spänning | 220-240V/110V |
| Kraft | 2800W |
| Penselhastighet | 0-1400rpm, steglöst justerbar |
| Sugförmåga | 2000m³/h |
| Kamera | HD-kamera, 10" HD LCD-skärm |
| Slang | 50mm*15m (kan anpassas) |
| Ljus | LED strålkastare |
| Tillämplig kanal | Vertikal, horisontell, rund, rektangulär |
| Tillämpligt kanalområde | 100-800mm |
| Sugkanalområde | 100-500mm |
| Vikt | 45 kg |
| Huvudenhetsstorlek | 460*402*762 mm |
| Paket | Exportera träfodral |
| Standard packlista | Huvudenhet: 1 st Slang: 15m*1st Borste: 300/400/500/600 mm, 1 st för varje storlek |
Huvud funktion:
1.0-1400rpm borsthastighet justerbar
2.1180cfm vakuum eller sugförmåga
3,10" HD-kamera för videoinspelning och övervakning
4.Engelsk panel för export
5. Tillhandahåll anpassat språk för maskinen, som spanska, franska, italienska etc.
6.Träfodralpaket kan skydda maskinen väl.
Produktfoto



Våra tjänster
1. God kunskap om olika marknader kan uppfylla speciella krav.
2. Verklig tillverkare med vår egen fabrik i Hefei, Kina
3. Starkt professionellt tekniskt team ser till att producera produkter av högsta kvalitet.
4. Särskilt kostnadskontrollsystem säkerställer att ge det mest förmånliga priset.
5. Rik erfarenhet av rengöringsutrustning.
Populära Taggar: kommersiell utrustning för rengöring av luftkanaler nära mig, Kina, fabrik, pris, billig, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Du kanske också gillar
Skicka förfrågan



